Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl Nieuws uit Lingewaard Mon, 16 Sep 2019 07:23:43 +0000 nl hourly 1 https://www.omroeplingewaard.nl/wp-content/uploads/2018/06/cropped-ol-ico-150x150.png Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl 32 32 Radioprogramma's van Omroep Lingewaard. Omroep Lingewaard clean Omroep Lingewaard info@omroeplingewaard.nl info@omroeplingewaard.nl (Omroep Lingewaard) Omroep Lingewaard Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl/wp-content/uploads/powerpress/logo-podcasts.jpg https://www.omroeplingewaard.nl Lingewaard Fietsexcursie van IVN RijnWaal langs de mooiste bomen in Bemmel. https://www.omroeplingewaard.nl/fietsexcursie-van-ivn-rijnwaal-langs-de-mooiste-bomen-in-bemmel/ Mon, 16 Sep 2019 08:22:03 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337008 Historische wedstrijd voor Thetis heren 1  https://www.omroeplingewaard.nl/historische-wedstrijd-voor-thetis-heren-1/ Mon, 16 Sep 2019 06:54:07 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337005 Twee dagen bijzondere kunst zien, horen en ervaren in Lingewaard. https://www.omroeplingewaard.nl/twee-dagen-bijzondere-kunst-zien-horen-en-ervaren-in-lingewaard/ Sun, 15 Sep 2019 08:18:21 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336771 Kermis Kick-off in De Buitenpoort met top liveband Hike https://www.omroeplingewaard.nl/kermis-kick-off-in-de-buitenpoort-met-top-liveband-hike/ Sat, 14 Sep 2019 23:14:22 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336977 De 60 seconden van….Bart Jansen… https://www.omroeplingewaard.nl/de-60-seconden-van-bart-jansen/ Sat, 14 Sep 2019 16:52:53 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337001 Een middagje Omroep Gelderland https://www.omroeplingewaard.nl/een-middagje-omroep-gelderland/ Sat, 14 Sep 2019 09:42:00 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336996 Marko Poucki – Altijd blijven dromen (muziek) https://www.omroeplingewaard.nl/marko-poucki-altijd-blijven-dromen-muziek/ Sat, 14 Sep 2019 06:46:51 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336988 Dance, dance, dance nu ook in Bemmel! https://www.omroeplingewaard.nl/dance-dance-dance-nu-ook-in-bemmel/ Sat, 14 Sep 2019 06:46:01 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336974 Bij de beesten…af! https://www.omroeplingewaard.nl/bij-de-beestenaf/ Sat, 14 Sep 2019 06:39:09 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336985 Vitamine-C, de muzikale smoothie voor jou! https://www.omroeplingewaard.nl/vitamine-c-de-muzikale-smoothie-voor-jou-15/ Thu, 12 Sep 2019 20:42:56 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336968 Heerlijk zo´n muzikale smoothie!   Deze uitzending genieten van de lekkerste muziek met o.a. Racoon, Black Eyed Peas, Danny Vera, Jamie Lidell, Lewis Capaldi en Rondé Samenstelling en presentatie: Carl Witjes Van welk nummer krijg jij energie? Heerlijk zo´n muzikale smoothie!   Deze uitzending genieten van de lekkerste muziek met o.a. Racoon, Black Eyed Peas, Danny Vera, Jamie Lidell, Lewis Capaldi en Rondé Samenstelling en presentatie: Carl Witjes Van welk nummer krijg jij energie? Wat mag ik voor je draaien? Stuur een bericht naar: vitaminec@omroeplingewaard.nl   Omroep Lingewaard clean 1:01:41 Kennis delen tijdens de Studiekring 50+ https://www.omroeplingewaard.nl/kennis-delen-tijdens-de-studiekring-50/ Thu, 12 Sep 2019 10:00:37 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336719 Under the Milky Way-foto’s- https://www.omroeplingewaard.nl/under-the-milky-way-fotos/ Thu, 12 Sep 2019 08:43:30 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336926 Van Elkweg in oktober twee weekenden afgesloten https://www.omroeplingewaard.nl/van-elkweg-in-oktober-twee-weekenden-afgesloten/ Wed, 11 Sep 2019 21:34:16 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336922 De Vergeten Hits, terug naar de 60’s, 70’s en 80’s… https://www.omroeplingewaard.nl/de-vergeten-hits-terug-naar-de-60s-70s-en-80s/ Wed, 11 Sep 2019 12:11:48 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336918 De Vergeten Hits, Een fijne podcast met muziek die je weer even naar ‘toen’ brengt. Muziek van The Cure, The Foundations, Ekseption e.v.a. Samenstelling: Willie Neijenhuis devergetenhits@omroeplingewaard.nl De Vergeten Hits, Een fijne podcast met muziek die je weer even naar ‘toen’ brengt. Muziek van The Cure, The Foundations, Ekseption e.v.a. Samenstelling: Willie Neijenhuis devergetenhits@omroeplingewaard.nl Omroep Lingewaard clean 1:01:27 Countrybox, voor de echte liefhebber… https://www.omroeplingewaard.nl/countrybox-voor-de-echte-liefhebber-21/ Wed, 11 Sep 2019 12:00:34 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336914 Countrybox Een podcast die gevuld is met heerlijke country en bluegrass muziek. De ideale podcast voor de liefhebbers. Samenstelling en presentatie: Alex van Beek countrybox@omroeplingewaard.nl Countrybox Een podcast die gevuld is met heerlijke country en bluegrass muziek. De ideale podcast voor de liefhebbers. Samenstelling en presentatie: Alex van Beek countrybox@omroeplingewaard.nl Omroep Lingewaard clean 1:03:40 Video: ‘Under The Milky Way’ https://www.omroeplingewaard.nl/video-under-the-milky-way/ Wed, 11 Sep 2019 11:24:01 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336909 Foto’s: Open Lingewaards Kampioenschap Tijdrijden https://www.omroeplingewaard.nl/fotos-open-lingewaards-kampioenschap-tijdrijden/ Wed, 11 Sep 2019 09:57:37 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336883 Een ‘steuntje in de rug’ kussen van Brei & Haakcafé! https://www.omroeplingewaard.nl/een-steuntje-in-de-rug-kussen-van-brei-haakcafe/ Wed, 11 Sep 2019 09:45:50 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336763 Sloop- en bouwwerkzaamheden Doelenstraat Huissen lopen vertraging op https://www.omroeplingewaard.nl/sloop-en-bouwwerkzaamheden-doelenstraat-huissen-lopen-vertraging-op/ Wed, 11 Sep 2019 08:51:03 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336880 Open Eetcafé Huissen zoekt vrijwilligers. https://www.omroeplingewaard.nl/open-eetcafe-huissen-zoekt-vrijwilligers/ Wed, 11 Sep 2019 06:26:31 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=336734