Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl Nieuws uit Lingewaard Fri, 15 Nov 2019 16:49:30 +0000 nl hourly 1 https://www.omroeplingewaard.nl/wp-content/uploads/2018/06/cropped-ol-ico-150x150.png Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl 32 32 Radioprogramma's van Omroep Lingewaard. Omroep Lingewaard clean Omroep Lingewaard info@omroeplingewaard.nl info@omroeplingewaard.nl (Omroep Lingewaard) Omroep Lingewaard Omroep Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl/wp-content/uploads/powerpress/logo-podcasts.jpg https://www.omroeplingewaard.nl Lingewaard De Historische Kring Gente houdt lezing ‘Arm en Rijk in de genealogie’ https://www.omroeplingewaard.nl/de-historische-kring-gente-houdt-lezing-arm-en-rijk-in-de-genealogie/ Sat, 16 Nov 2019 14:05:26 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338100 100 jaar Concordia Driel https://www.omroeplingewaard.nl/100-jaar-concordia-driel/ Fri, 15 Nov 2019 16:49:30 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338105 Wild geraas https://www.omroeplingewaard.nl/wild-geraas/ Fri, 15 Nov 2019 14:05:19 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338097 Biomassa-centrale Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl/biomassa-centrale-lingewaard/ Fri, 15 Nov 2019 11:58:14 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338092 Wat voor Burgemeester willen de bewoners van Lingewaard https://www.omroeplingewaard.nl/wat-voor-burgemeester-wil-lingewaard/ Fri, 15 Nov 2019 11:23:57 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338090 Damvereniging VBI laat winst liggen tegen Hijken DTC https://www.omroeplingewaard.nl/damvereniging-vbi-laat-winst-liggen-tegen-hijken-dtc/ Fri, 15 Nov 2019 05:22:08 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338087 Nog 15 dagen inschrijven voor Kerstmarkt Bemmel 2019 https://www.omroeplingewaard.nl/nog-15-dagen-inschrijven-voor-kerstmarkt-bemmel-2019/ Thu, 14 Nov 2019 13:38:22 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338084 Thetis heren 1 verliest 3 kansrijke punten https://www.omroeplingewaard.nl/thetis-heren-1-verliest-3-kansrijke-punten/ Thu, 14 Nov 2019 11:35:38 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338081 Genomineerden Lingewaardse Vrijwilligersprijs 2019 bekend https://www.omroeplingewaard.nl/genomineerden-lingewaardse-vrijwilligersprijs-2019-bekend/ Wed, 13 Nov 2019 15:21:18 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338071 Kom naar feestelijke seizoensopening De Geintrappers https://www.omroeplingewaard.nl/kom-naar-feestelijke-seizoensopening-de-geintrappers/ Tue, 12 Nov 2019 20:05:03 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338068 SWAT 2.0, een wirwar aan muziek https://www.omroeplingewaard.nl/swat-2-0-een-wirwar-aan-muziek-9/ Tue, 12 Nov 2019 18:50:25 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338062 SWAT 2.0 Een vrolijke podcast met weetjes en feitjes maar vooral met gezelligheid en lekkere muziek. Samenstelling en presentatie: Tanja Houkes en Willie Neijenhuis swat@omroeplingewaard.nl SWAT 2.0 Een vrolijke podcast met weetjes en feitjes maar vooral met gezelligheid en lekkere muziek. Samenstelling en presentatie: Tanja Houkes en Willie Neijenhuis swat@omroeplingewaard.nl Omroep Lingewaard clean 1:30:19 Vragenuurtje voor inwoners van de Zilverkamp  https://www.omroeplingewaard.nl/vragenuurtje-voor-inwoners-van-de-zilverkamp/ Tue, 12 Nov 2019 17:20:30 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338035 Paddenstoelenwandeling in het Oosterhoutsebos https://www.omroeplingewaard.nl/paddenstoelenwandeling-in-het-oosterhoutsebos/ Tue, 12 Nov 2019 16:29:15 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338040 Taart voor de politie  https://www.omroeplingewaard.nl/taart-voor-de-politie/ Tue, 12 Nov 2019 16:17:59 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338032 Schietwedstijden in Doornenburg https://www.omroeplingewaard.nl/schietwedstijden-in-doornenburg/ Mon, 11 Nov 2019 15:48:05 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338009 Video: Start carnavalsseizoen 2019/2020 in Huissen https://www.omroeplingewaard.nl/video-start-carnavalsseizoen-2019-2020-in-huissen/ Mon, 11 Nov 2019 13:41:52 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=338005 Kom Erbij… https://www.omroeplingewaard.nl/kom-erbij/ Mon, 11 Nov 2019 11:45:59 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337971 Foto’s: De Bataven – Voorwaarts Twello https://www.omroeplingewaard.nl/fotos-de-bataven-voorwaarts-twello/ Mon, 11 Nov 2019 08:12:32 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337985 Concert Con Amore en Wit Lof https://www.omroeplingewaard.nl/concert-con-amore-en-wit-lof/ Mon, 11 Nov 2019 07:33:39 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337962 Lampionnenoptocht Huissen https://www.omroeplingewaard.nl/lampionnenoptocht-huissen/ Mon, 11 Nov 2019 07:19:24 +0000 https://www.omroeplingewaard.nl/?p=337940